پس از کسب عناوین و افتخارات استانی، درخشش در سطح ملی

کسب عنوان صادرکننده برتر خراسان جنوبی برای چهارمین سال متوالی
بهمن ۲۸, ۱۳۹۶

پس از کسب عناوین و افتخارات استانی، درخشش در سطح ملی

دان و علوفه شرق (صادرکننده برتر صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران)

دان و علوفه شرق پیشگام در خدمت و کیفیت

مدیرعامل شرکت دان و علوفه شرق از کسب عنوان برتر این مجموعه به عنوان صادر کننده برتر صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و همچنین صادر کننده برتر استان برای چهارمین سال متولی خبر داد و گفت: این موفقیت در سایه تلاش های کارکنان مجموعه و استفاده از نیروهای متخصص حاصل شده است. مهندس بهرام ساتلیخ محمدی با اشاره به پیشنیه شرکت دان و علوفه شرق گفت: این شرکت که جزو سهامی خاص محسوب می شود در سال ۱۳۸۳ با هدف تولید انواع مکمل ، کنسانتره و خوراک پلت صنعتی دام ، طیور و آبزیان در شهرک صنعتی بیرجند تاسیس گردید. وی ادامه داد: دان و علوفه شرق با احداث کارخانه ای عظیم در زمینی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ مترمربع فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۳۸۶ آغاز نمود و از آنجا که تولید و عرضه محصولات با کیفیت و مطابق با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا را آرمان و رسالت خود می داند، با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب در تمامی بخش ها ، اجرای طرح های توسعه ای و افزایش ظرفیت توانست در کوتاهترین زمان ممکن انواع محصولات خود را به نقاط مختلف کشور ارسال و ایجاد بازارهای پایدار خارجی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

درخشش نام دان و علوفه شرق در بازارهای جهانی

مهندس ساتلیخ محمدی از حضور محصولات دان و علوفه شرق در بازارهای هدف خارجی از جمله تاجیکستان،افغانستان و عراق یاد کرد و افزود: پس از شناسایی این بازارها، صادرات محصولات شرکت از سال ۸۹ آغاز گردید. مدیرعامل شرکت دان و علوفه شرق با اشاره به موفقیت های صادراتی این شرکت در بازارهای خارج از استان و کشور عنوان کرد: این موفقیت ها سبب شد که شرکت دان و علوفه شرق صادرکننده برتر سال های ۱۳۹۲، ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ در استان شناخته شود.

کیفیت راز ماندگاریست

مهندس ساتلیخ محمدی تصریح کرد: اکنون شرکت دان و علوفه شرق با بیش از یک دهه فعالیت، با حضور مستمر در بازارهای داخلی و کسب عناوین و افتخارات کیفی و مدیریتی توانسته پروانه کاربرد علامت استاندارد برای تمامی محصولات، کد بهداشتی بین المللی IR و عنوان صادرکننده برتر استان خراسان جنوبی برای چهارمین سال متوالی را از آن خود کند. وی ادامه داد: این شرکت همچنین در سایر فعالیت های تولیدی و بازرگانی مرتبط با صنعت مرغ و طیور گام های بلندی برداشته و با ایجاد کشتارگاه صنعتی طیور در شهرستان قاین با برند مرغ سحر و فروشگاه های زنجیره ای پروتئین دکتر جوان زمینه اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر از جوانان و نیروهای متخصص استان را فراهم نموده است.

مدیر عامل دان و علوفه شرق عنوان کرد:

کسب این عناوین بدون همکاری و مساعدت همه جانبه استانداری خراسان جنوبی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان جهاد کشاورزی، شرکت شهرک های صنعتی،ا داره کل دامپزشکی ، گمرکات خراسان جنوبی ، اداره کل استاندارد، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن بیرجند، بازارچه مرزی ماهیرود و مجموعه بانک های استان علی الخصوص بانک توسعه صادرات و بانک صنعت و معدن امکان پذیر نبود و وظیفه خود می دانم از همکاری همیشگی این ارگان ها با شرکت دان و علوفه شرق تشکر نمایم.

دیدگاه ها بسته شده است